Kalkulator pożyczkowy

Kwota
zl
Ilość rat
Wysokość raty:
zl

Weź pożyczke


SMART KONTO - Prawdziwe konto za ZERO!

Nasza oferta to:

Korzystne warunki
Minimum formalności
Szybka decyzja
Fachowe doradztwo
Przejrzyste warunki

Zainteresowany?

Wypełnij wniosek a nasz analityk finansowy wybierze dla Ciebie najodpowiedniejszą oferte.

Komentarze:

Bartek2015-01-17 11:19:54

Współpracę z Centrum Pożyczkowym wspominam bardzo dobrze. Formularz kontaktowy wypełniłem po kilku odmowach w innych instytucjach. Skontaktowali się ze mną następnego dnia – rozmowa była krótka, ale konkretna. Jak się okazało, przyznali mi pożyczkę bez żadnych problemów. Jeśli kiedyś znów będę potrzebował pożyczki, to tym razem od razu zacznę od nich.

Arkadiusz2015-01-17 08:58:16

Długo szukałem takiej firmy, która załatwi za mnie praktycznie wszystko. Wystarczyło, że wypełniłem formularz kontaktowy, a oni załatwili całą resztę. Sami przeczesali wszystkie oferty na rynku i zaproponowali tą, która była najbliższa moim oczekiwaniom. Nie pomylili się. Pożyczka jest moja, kupiłem za nią, to co chciałem, a niskie miesięczne raty w ogóle nie będą stanowić dla mnie problemu.

Ryszard2015-01-17 10:20:37

Świetna strona! Kalkulator co prawda jest tylko poglądowy, ale w moim przypadku sprawdził się doskonale, dzięki temu od samego początku wiedziałem jaka będzie wysokość rat

Dodaj komentarz

Często zadawane pytania

Czy jest przewidziana opłata za złożenie wniosku?

Złożenie wniosku jest całkowicie bezpłatne. Nasz serwis nie pobiera żadnych opłat. W trosce o klientów dajemy możliwość darmowego przesłania wniosku.

Ile najczęściej trwa sprawdzanie wniosku?

Standardowy czas, jaki ma instytucja finansowa to 7 dni, lecz na ogół odbywa się to w przeciągu kilku godzin.

Czy jeśli posiadam negatywne wpisy w rejestrze dłużników, ma to jakiś wpływ na decyzję o udzieleniu pożyczki?

Nie. Pożyczki udzielane za pośrednictwem internetu przyznawane są bez wglądu do rejestru dłużników. To też powoduje, iż nie ma to wpływu na rozpatrzenie twojego wniosku.

Kto może korzystać z pożyczki przez internet?

Korzystać z niej może każda osoba, która może wykazać swe dochody. Czyli osoby pracujące, przedsiębiorcy, renciści, emeryci, a także kobiety na urlopie macierzyńskim, zwolnieniu lekarskim, itd.

Czy osoba bezrobotna może uzyskać pożyczkę za pośrednictwem internetu?

Tego typu przypadki są najczęściej rozpatrywane indywidualnie. Wystarczy tylko wypełnić formularz i czekać na potwierdzenie jego zatwierdzenia, bądź też odrzucenia.

Czy osoba studiująca może uzyskać pożyczkę za pośrednictwem internetu?

Tego typu przypadki są najczęściej rozpatrywane indywidualnie. Wystarczy tylko wypełnić formularz i czekać na potwierdzenie jego zatwierdzenia, bądź też odrzucenia.

Wypełnij darmowy wniosek bez zobowiązań już teraz!

Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę